VYSOKO ŠPECIALIZOVANÉ

POHODLNÉ AMBULANCIE S RODINNOU ATMOSFÉROU

KONTAKTUJTE NÁS
Proktovena tím

NAŠA FILOZOFIA

PACIENT UDÁVA TÓN BOLESTI

Našich klientov vnímame celostne. Veríme, že citlivý prístup a pocit bezpečia sú kľúčovými piliérmi úspešnej liečby. Operácie vykonávame čo najmenej invazívnym spôsobom a najmodernejšími postupmi.

Holistický pohľad O nás

VITAJTE U NÁS

Chirurgické centrum Proktovena by Dr. Ištok sme založili ako manželia, chirurg a právnička, s nadšením pre celostný prístup k pacientovi. Ambulantnou formou Vám u nás radi poskytneme špičkovú chirurgickú starostlivosť. Takú, s ktorou sme sa sami stretli a stretávame v Švajčiarsku, Nemecku či Švédsku. Svetovú kvalitu v starostlivosti a najnovšie lekárske postupy vám prinášame z popredných konferencií a lekárskych fór, ktoré pravidelne navštevujeme. Zároveň si uvedomujeme, že nielen profesionalita, ale aj pocit bezpečia je pre liečbu pacienta významný. Preto je naša klinika útulne zariadená a naši zamestnanci starostliví a citliví. Skrátka takí, akí sme k svojim najbližším - k rodine. Nech sa páči, posaďte sa, spolu všetko vyriešime. Príjemne.

PROKTOVENA

TU STE SPRÁVNE

Spoľahlivá diagnostika

Príjemné prostredie

Rodinná atmosféra

Ústretový personál

+17 000 spokojných pacientov

Proktovena tím Kontaktujte nás

MUDr. Pavel IŠTOK, MBA

Rád by som o sebe tvrdil, že nie som “klasický” chirurg. V rámci svojho pôsobenia sa snažím k pacientom pristupovať ako k osobnostiam a vnímať ich problémy celostne. Dlhoročná prax a moja motivácia sa neustále vzdelávať mi potvrdzujú, že citlivá a rešpektujúca liečba prináša ešte lepšie výsledky. A ak sa k tomu pridá spoľahlivá diagnostika a moderné postupy, vítame v našej klinike pacientov z celého sveta. Budem rád, keď sa u nás budete cítiť svetovo aj Vy.

JUDr. Katarína IŠTOKová

Som spoluzakladateľkou Proktoveny by Dr. Ištok. Z pozície stratéga a riadiaceho manažéra pretavujem našu víziu na realitu: poskytovať pacientom služby na svetovej úrovni na Slovensku. Spolu s manželom, renomovaným a svetovo uznávaným špecialistom, sme precestovali celý svet. Na medzinárodných konferenciách doteraz obdivujeme vysokú úroveň, expertízu aj rozhľadenosť prednášajúcich lekárov. A neostávame len pri obdive, rovnakú latku nasadzujeme denne aj u nás v Proktovene.

Polina

Recepčná

Oznam

Aktuálne hľadáme posilu do nášho tímu sestričiek. Ak máte záujem, kontaktujte nás na recepcia@proktovena.sk.

Proktovena

Ordinačné hodiny

Pondelok

8:00 — 15:30

Utorok

8:00 — 15:30

Streda

8:00 — 17:00

Štvrtok

8:00 — 15:30

Piatok

8:00 — 12:00

Adresa

Zátišie 5, 831 03 Bratislava

Bezplatné parkovanie je k dispozícii po dobu 3 hodín v nákupnom centre Vivo. Parkovanie na okolitých komunikáciách je rovnako bezplatné. Parkovanie na chodníkoch je zakázané.

Odoberať novinky

Zadajte svoj e-mail a nechajte si pravidelne zasielať naše novinky